пʼятниця, 27 грудня 2019 р.

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ЗАЯВОК НА КОНКУРС «КЕНГУРУ»

На сайті Одеського регіонального оргкомітету конкурсу «Кенгуру» http://kangaroo-odessa.blogspot.com розпочинається онлайн-реєстрація заявок закладів освіти (об'єднань закладів) на Міжнародний етап математичного конкурсу "Кенгуру-2020", який відбудеться 19 березня 2020 року.

четвер, 7 листопада 2019 р.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

6 листопада 2019 року в науково-методичній лабораторії математичних дисциплін КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся науково-практичний семінар-тренінг «Предметно-методичний супровід учнівських олімпіад з математики: розв’язування та оцінювання комбінаторно-логічних олімпіадних задач на клітчастих дошках та числових таблицях»Семінар проводив в.о. професора кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, кандидат фізико-математичних наук, доцент, заслужений вчитель України Мітельман І. М.

У семінарі взяли участь майже 50 учителів, які активно працюють з математично обдарованими учнями, викладають у класах з поглибленим (профільним) рівнем вивчення математики, проводять гурткові й факультативні заняття, беруть участь у роботі журі олімпіад різного рівня. Семінар-практикум був присвячений аналізу конкретних проблемних математичних і дидактичних ситуацій у взаємозв’язку теоретичного, цільового, змістового, технологічного та контрольного компонентів підготовки учнів до математичних олімпіад (на задачному матеріалі одного з найбільш складних для навчання учнів розділів програми учнівських математичних змагань — комбінаторики).

Учасники семінару високо оцінили науково-методичний рівень заходу, його практико-орієнтоване спрямування, створену можливість для широкої змістовної дискусії як суто математичного, так і дидактичного характеру. Учителі математики внесли пропозиції щодо формування та розширення тематики подальших зустрічей в КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» в аналогічному форматі.

Усі учасники семінару отримали відповідний сертифікат.

четвер, 31 жовтня 2019 р.

ЛЮДИНА-ЛЕГЕНДА, ЗА ПЛЕЧИМА ЯКОЇ МАЙЖЕ 60-РІЧНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ СТАЖ!

   Сьогодні на заслужений відпочинок йде видатний фахівець у галузі методики викладання математики та неперервної педагогічної освіти Грінчук Валентина Василівна, завідувач науково-методичної лабораторії математичних дисциплін кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».
   Людина-легенда, за плечима якої майже 60-річний педагогічний стаж! Людина, причетна до найбільш значущих позитивних освітніх змін! Людина бездоганної професійної репутації! Людина, яку безмежно поважають тисячі людей: від керівників Міністерства освіти до авторів підручників, учителі, учні та батьки.
   За вагомий внесок у розвиток освіти Валентину Василівну нагороджено відзнакою Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський», знаками «Відмінник народної освіти УРСР», «Відмінник освіти України», численними почесними грамотами та цінними подарунками органів державної влади та управління освітою, грамотами Одеського обласного інституту удосконалення вчителів та Одеської академії неперервної освіти Одеської обласної ради. 
   Ми сподіваємося, що Валентина Василівна ще багато років буде поряд з нами, і ми матимемо щасливу можливість спиратися на її безцінний досвід, унікальний педагогічний доробок і відчувати особистісну підтримку. Низький уклін Вам, дорога Валентина Василівна! Ми пишаємось, що маємо честь бути Вашими колегами.



середа, 23 жовтня 2019 р.

УСАТІВСЬКИЙ НВК ІМЕНІ П.Д.ВЕРНІДУБА ПРИЙМАВ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

23 жовтня 2019 року на базі Усатівського НВК «Школа-гімназія» імені П.Д.Вернидуба відбувся семінар для вчителів математики з теми «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів під час розв’язування сюжетних задач». Школа гостинно зустрічала вчителів математики з усіх куточків Одеської області. Директор НВК С.Г.Савенко ознайомила гостей з планом роботи семінару та презентувала «Візитну картку» навчального закладу.
Питання, заплановані для розгляду, виявились актуальними, цікавими та викликали широке обговорення серед учасників семінару. Математика має потужний потенціал для формування у підростаючого покоління різних компетенцій, у тому числі й здоров’язберігаючої. Найбільш ефективно це реалізується в процесі розв’язування сюжетних задач. Саме з такою методикою у своєму виступі-презентації познайомила учасників семінару завідувачка науково-методичної лабораторії математичних дисциплін КЗВО «ОАНО» В.В.Грінчук.
   Логічним продовженням її виступу стала низка уроків, проведених учителями Усатівського НВК та Хлібодарської ЗОШ Біляївського району. Інтегрований урок математики та природознавства в 5-му класі провели Савенко Н.Г. та Чернявська О.М., а текстові задачі розв’язувала з учнями 6-го класу Н.Г.Хлебнікова.
Як вдало реалізувати принцип наступності між початковою та базовою школою відповідно до стандарту початкової школи на прикладі задач на знаходження сторін та периметра прямокутника та квадрата, учасники семінару дізналися на уроці у 2-му класі, який провела В.І.Голубкова.
   Після перегляду уроків кандидат педагогічних наук, в.о. доцента академії Задоріна О.М. провела методичний тренінг «Методика впровадження компетенцій наскрізної лінії «Здоров’я та безпека» в процесі розв’язування тематичної задачі». Учасники семінару із зацікавленістю знайомились із новими методиками та самі виступили в ролі учнів. 
   На закінчення, під час підведення підсумків роботи, усі учасники семінару відзначили високий рівень його підготовки, актуальність розглянутих проблем та висловили подяку організаторам семінару та адміністрації Усатівського НВК імені П.Д.Вернідуба.

четвер, 10 жовтня 2019 р.

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ 6 ЛИСТОПАДА

Для участі в семінарі «Предметно-методичний супровід учнівських олімпіад з математики: розв’язування та оцінювання комбінаторно-логічних олімпіадних задач на клітчастих дошках та числових таблицях» (керівник семінару  в.о. професора кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, кандидат фізико-математичних наук, доцент, заслужений вчитель України Мітельман Ігор Михайлович) слід зареєструватись в онлайн-режимі до 30 жовтня 2019 року.


СПИСОК ЗАРЕЄСТРОВАНИХ УЧАСНИКІВ.
(Увага! Зареєстрований учасник може відобразитись орієнтовно через 5 хвилин; можливо, слід буде оновити сторінку натисканням F5 чи CTRL+R.)

Семінар відбудеться 06 листопада 2019 року.

Місце проведення семінару  пл. Михайлівська, 17, ІІІ поверх, ауд. 308.
Початок  о 10 год 30 хв.

Для учасників семінару передбачаються сертифікати.

субота, 7 вересня 2019 р.

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ

Для участі в семінарі «Предметно-методичний супровід учнівських олімпіад з математики: розв’язування та оцінювання олімпіадних задач, пов’язаних із доведенням нерівностей» (керівник семінару  в.о. професора кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, кандидат фізико-математичних наук, доцент, заслужений вчитель України Мітельман Ігор Михайлович) слід зареєструватись в онлайн-режимі до 20 вересня 2019 року.


СПИСОК ЗАРЕЄСТРОВАНИХ УЧАСНИКІВ.
(Увага! Зареєстрований учасник може відобразитись орієнтовно через 5 хвилин; можливо, слід буде оновити сторінку натисканням F5 чи CTRL+R.)

Семінар відбудеться 26 вересня 2019 року.

Місце проведення семінару  пл. Михайлівська, 17, ІІІ поверх, ауд. 308.
Початок  о 10 год 30 хв.

четвер, 29 серпня 2019 р.

КНИЖКА З МАТЕРІАЛАМИ КОНКУРСУ З ІНФОРМАТИКИ "БОБЕР-2018"

УСІ БАЖАЮЧІ МОЖУТЬ ЗАВАНТАЖИТИ PDF-ФАЙЛ ЦІЄЇ КНИЖКИ ТА РОЗПОВСЮДИТИ ЙОГО СЕРЕД УЧНІВ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ЯКІ ЦІКАВЛЯТЬСЯ ІНФОРМАТИКОЮ, ДИСКРЕТНОЮ МАТЕМАТИКОЮ, ОЛІМПІАДНИМ ПРОГРАМУВАННЯМ.

четвер, 22 серпня 2019 р.

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА МЕТОДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

26 вересня 2019 р. в науково-методичній лабораторії математики кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Одеської академії неперервної освіти відбудеться науково-практичний семінар-тренінг «Предметно-методичний супровід учнівських олімпіад з математики: розв’язування та оцінювання олімпіадних задач, пов’язаних із доведенням нерівностей» (керівник семінару  в.о. професора кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, кандидат фізико-математичних наук, доцент, заслужений вчитель України Мітельман Ігор Михайлович).

Місце проведення семінару  пл. Михайлівська, 17, ІІІ поверх, ауд. 308.Початок  о 10 год 30 хв.

Проведення семінару передбачає надання учасникам спеціального сертифікату.

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

09 вересня 2019 р. - 02 жовтня 2019 р.  очні курси для вчителів другої категорії та категорії «спеціаліст»;

17 вересня 2019 р. - 16 грудня 2019 р.  очно-дистанційні курси для вчителів першої та вищої категорії;

30 вересня 2019 р. - 12 жовтня 2019 р.  очні курси для вчителів першої та вищої категорії.

Для включеня до складу відповідної групи вчителі мають зареєструватись за 10 днів до дати заїзду за посиланням https://my.su/2mzpf.

субота, 17 серпня 2019 р.

НАВЧАЮТЬСЯ КЕРІВНИКИ МЕТОДИЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ

16 серпня 2019 року знов гостинно відчинила свої двері науково-методична лабораторія математичних дисциплін КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» — з методистами та науковцями академії зустрічалися керівники методичних об’єднань учителів математики районів, міст та об’єднаних територіальних громад Одеської області. Для них відбувся семінар-нарада «Особливості вивчення математики у 2019/2020 навчальному році в контексті реалізації наскрізних ліній компетентностей».

  Перед учасниками семінару з доповідями, повідомленнями, відповідями на запитання виступили завідувачка лабораторії Грінчук В.В., методист вищої категорії Потьомкіна В.Ю., в.о. професора кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Мітельман І.М., в.о. доцента кафедри Задоріна О.М.

Були окреслені проблеми організації профільного та поглибленого вивчення математики, методичного забезпечення викладання математики відповідно до Концепції Нової Української Школи та врахування наскрізних ліній ключових компетентностей під час навчання математики учнів за різними рівнями.

Грінчук В.В. окремо зупинилась на питаннях вимог до сучасного уроку математики та на нормативному забезпеченні викладання математики.

Аналіз результатів учнів Одеської області на завнішньому незалежному оцінюванні з математики за 2016–2019 рр. викликав зацікавлене й жваве обговорення, оскільки керівники методичних об’єднань самі є висококваліфікованими вчителями-практиками. Були внесені слушні пропозиції щодо шляхів подолання певних негативних тенденцій в якості знань з математики учнів старшої школи.

Логічним завершення зустрічі став методичний тренінг «Методика впровадження наскрізних ліній компетентностей у процесі вивчення математики», який провела в.о. доцента, кандидат педагогічних наук Задоріна О.М.

Усі учасники мали можливість висловити свої враження від роботи, дати оцінку виступам та презентаціям. Присутні відзначили незмінно високий рівень підготовки семінару-наради та актуальність питань, що розглядались під час заходу.

пʼятниця, 16 серпня 2019 р.

15 СЕРПНЯ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-НАРАДА МЕТОДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

15 серпня 2019 року на базі науково-методичної лабораторії математичних дисциплін КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся семінар-нарада «Методичне забезпечення викладання математики у 2019/2020 навчальному році відповідно до Концепції Нової Української Школи», в якому взяли участь 30 працівників методичних кабінетів міст, районів та об’єднаних територіальних громад Одеської області.

Учасники семінару під керівництвом завідувачки лабораторії Грінчук В.В. плідно обговорили актуальні проблеми організації викладання математики у 2019/2020 навчальному році.

Методист вищої категорії Потьомкіна В.Ю., ґрунтуючись на підсумках проведених лабораторією протягом 2018/2019 навчального року моніторингових досліджень, проаналізувала результати впровадження нових навчальних програм у 10-х класах, висвітлила питання якості знань у фактологічному розрізі.

Аналіз результатів та змісту завдань ЗНО 2019 року з математики презентувала в.о. доцента кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Задоріна О.М.

Виступ в.о. професора кафедри Мітельмана І.М. був присвячений стану профільного та поглибленого вивчення математики в закладах загальної середньої освіти області, а також — рекомендаціям, наданим з цих питань Науково-методичною радою Одеської академії неперервної освіти.

Для учасників семінару також був проведений тренінг щодо трансформації вимог до сучасного уроку математики в контексті розбудови Нової Української Школи.

Учасники семінару високо оцінили актуальність порушених питань, змістовність і практичне спрямування доповідей та наданих презентаційних матеріалів, які обов’язково стануть у пригоді працівникам методичних служб Одещини.

вівторок, 4 червня 2019 р.

IV МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА «CLEVER: SCHOOL OF NATURAL AND MATHEMATICAL SCIENCES»

7-10 червня 2019 року в м. Одесі на базі приватної школи «Мрія» в рамках дослідницького проекту «Варіативні моделі комп'ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу загальноосвітнього навчального закладу» відбудеться IV Міжнародна літня школа «CLEVER: SCHOOL OF NATURAL AND MATHEMATICAL SCIENCES».
Докладну інформацію див. за посиланням 1 і посиланням 2

четвер, 30 травня 2019 р.

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА МЕТОДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

Триває реєстрація вчителів, які бажають пройти планове або позапланове підвищення кваліфікації на тематичних курсах (10.06.2019-22.06.2019) з проблеми "Трансформація змісту задачного матеріалу в контексті забезпечення поглибленого вивчення математики та підготовки учнів до математичних олімпіад".

четвер, 25 квітня 2019 р.

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

19 квітня 2019 р. на базі Одеської загальноосвітньої школи №48 Одеської міської ради Одеської області відбувся семінар-практикум «Впровадження наскрізної лінії компетентностей «Екологічна безпека та сталий розвиток» у процесі викладання математики». У його роботі взяли участь близько тридцяти вчителів-практиків шкіл Одеської області та міста Одеси.
Учасників семінару гостинно вітали директор школи Несміян О.О. та заступник директора з НВР Єрмолова-Антон Ю.О. Юліана Олегівна ознайомила всіх з візитною карткою школи, з традиціями, надбаннями учнів і вчителів.
З презентацією щодо теми семінару виступила завідувачка НМЛ математики КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» Грінчук В.В., яка окреслила завдання семінару та висвітлила проблеми, що постають перед учителями математики під час реалізації ідей Нової української школи.
Усі учасники семінару відвідали цікаві й змістовні уроки, на яких було втілено ідеї впровадження змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток». У 6-А класі відбувся урок-подорож екологічними шляхами Чорного моря «Рівняння та спрощення виразів» (учитель Чумній Н.І.), у 5-Г класі — урок з розв’язування задач на відсотки (учитель Потапенко Л.В.), а в 5-Б класі вчителі Ткач О.В. (математика) та Шевельова О.А. (природознавство) провели інтегрований урок «Розв’язування задач на відсотки. Людина частина природи». Професіоналізм учителів, їхні методичні знахідки та педагогічна майстерність були відзначені всіма учасниками семінару.
Увагу представників педагогічної спільноти Одещини привернув спільний виступ учителя біології та представників учнівського екологічного парламенту «Ознайомлення з екологічним напрямком школи», а також тренінг «Екологічна безпека та сталий розвиток у процесі розв’язування тематичної задачі», який провела доцент кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, кандидат педагогічних наук Задоріна О.М.
Під час обговорення результатів семінару всі учасники відзначили високий рівень його підготовки як з боку адміністрації школи, так і з боку НМЛ математики КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». Сподіваємось, що завдяки знанням та навичкам, набутим під час роботи семінару, екологічна свідомість учнів підвищиться, а вчителі поповнять скарбнички форм та методів роботи.

середа, 17 квітня 2019 р.

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

19 квітня 2019 р. на базі Одеської загальноосвітньої школи №48 Одеської міської ради (м. Одеса, вул. 11-та Суворовська, 2; їхати по пр. Добровольського до зупинки "10-та лінія") комунальний заклад вищої освіти "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" проводитиме обласний семінар "Впровадження наскрізної лінії "Екологічна безпека та сталий розвиток" на уроках математики".

Реєстрація учасників семінару з 09:00 до 09:30.

пʼятниця, 5 квітня 2019 р.

МОНІТОРИНГ З МАТЕМАТИКИ ДЛЯ 10-х КЛАСІВ

Згідно з листами комунального закладу вищої освіти "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" від 30.10.2018 №808 та від 03.04.2019 №284 у травні 2019 року буде проведено обов'язковий моніторинг якості знань, умінь та навичок учнів 10-х класів з математики: 15.05.2019 - з алгебри та початків аналізу, 16.05.2019 - з геометрії. Завдання будуть надаватись у відповідності до діючих програм профільного (поглибленого) рівня вивчення математики та програми рівня стандарту.

Якщо відбулись зміни в контактних даних (або якщо заклади освіти не взяли участі в моніторингу в грудні 2018 року), просимо до 20.04.2019 надіслати на електронну адресу od.iuv.math@gmail.com дані про відповідального за проведення моніторингу (прізвище, ім'я та по батькові, контактний номер мобільного телефону, посада, електронна адреса) у відділі (управлінні) освіти (методичному кабінеті (центрі)), приватному закладі, закладі обласного підпорядкування. На електронну адресу відповідальної особи будуть надсилатись тексти завдань та файли з формами звітності.

Якщо змін у контактних даних не відбулось, то дублювати таку інформацію не потрібно.

середа, 3 квітня 2019 р.

ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ПАКЕТА MATLAB В ОСВІТІ

Інформуємо заклади загальної середньої освіти всіх форм власності та підпорядкування щодо листа Міністерства освіти і науки України від 01.04.2019 №1/9-209 про використання пакета MATLAB для комп'ютерних обчислень в освіті, науці та інженерії.
Просимо ознайомити зацікавлених осіб зі змістом листа та сприяти участі у Всеукраїнській конференції на базі Національного авіаційного університету (16-17 травня 2019 р.).

середа, 27 березня 2019 р.

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ПРОФЕСОРОМ Є.П.НЕЛІНИМ

22 березня 2019 року на базі науково-методичної лабораторії математичних дисциплін КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся науково-практичний семінар-тренінг «Нові підручники з математики для 11 класу як основа успішної реалізації вимог оновлених програм та підготовки учнів до ЗНО з математики». Спікером семінару виступив Нелін Євген Петрович — професор кафедри математики Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, кандидат педагогічних наук. Нелін Є.П. є одним з укладачів та експертів завдань ЗНО з математики, автором шкільних підручників з математики — переможців Всеукраїнських конкурсів. 
Аудиторія ледве вмістила в себе числених учителів різної вікової та кваліфікаційної категорії. Усі вони прагнуть до ефективних змін у сучасній освіті, і тому учасники семінару з величезною зацікавленістю взяли участь в обговоренні нових підручників з математики, в яких вдало реалізовано компетентнісний підхід.
Неабиякий інтерес викликали питання методики розв’язування завдань з параметрами, оскільки, як показує практика, саме такі завдання викликають найбільших затруднень в учнів під час складання ЗНО. Євген Петрович звернув увагу на особливості таких завдань та моделювання типових помилок, яких припускаються школярі.
Учасники семінару-тренінгу відзначили високий рівень заходу та професіоналізм спікера. Кожен мав можливість підвищити свій фаховий рівень та повернутись до своїх навчальних закладів з новими ідеями та творчим натхненням.
За результатами семінару усі учасники отримали сертифікати.

пʼятниця, 22 березня 2019 р.

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З МЕТОДИКИ РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ОЛІМПІАДНИХ ЗАДАЧ З ТЕОРІЇ ЧИСЕЛ

20 березня 2019 року в науково-методичній лабораторії математики кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Одеської академії неперервної освіти відбувся науково-практичний семінар-тренінг «Предметно-методичний супровід учнівських олімпіад з математики: розв’язування та оцінювання олімпіадних задач з теорії чисел» (керівник семінару — в.о.професора кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, кандидат фізико-математичних наук, доцент, заслужений вчитель України Мітельман Ігор Михайлович). У заході взяли участь 34 вчителя математики з різних закладів загальної середньої освіти Одещини, переважно — педагогічні працівники, які беруть участь у підготовці учнів до ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у роботі журі олімпіад тощо. 
Семінар розпочався обговоренням учасниками разом із завідувачем лабораторії Грінчук В.В. проблем роботи з математично обдарованими учнями в умовах освітньої реформи в Україні, зокрема — у контексті оновлення змісту шкільної математичної освіти, профільного та поглибленого вивчення математики.
Семінар-тренінг був присвячений моделюванню та аналізу конкретних проблемних математичних і дидактичних ситуацій у взаємозв’язку теоретичного, цільового, змістового, технологічного та контрольного компонентів підготовки учнів до математичних олімпіад (на матеріалах одного з обов'язкових розділів програми учнівських математичних змагань — елементарної теорії чисел).
Учасники семінару в підсумковому обговоренні відзначили, зокрема, його вагому практичну спрямованість, належний рівень підготовки, актуальність та змістовність поданих матеріалів. Результати семінару отримали високу оцінку. Усі учасники отримали сертифікати від академії.

середа, 6 березня 2019 р.

СЕМІНАР ПРОФЕСОРА Є.П.НЕЛІНА

22 березня 2019 р. в науково-методичній лабораторії математики кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Одеської академії неперервної освіти відбудеться науково-практичний семінар-тренінг «Нові підручники з математики для 11 класу як основа успішної реалізації оновлених програм та підготовки учнів до ЗНО» (керівник семінару — професор Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, кандидат педагогічних наук НЕЛІН Євген Петрович).
Місце проведення семінару - пл. Михайлівська, 17, ІІІ поверх, ауд. 308.
Початок семінару: 11.00.
Проведення семінару передбачає надання учасникам спеціального сертифікату.

вівторок, 5 березня 2019 р.

ОЛІМПІАДА ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ'ЯЗКУ ІМЕНІ О.С.ПОПОВА

Одеська національна академія зв'язку імені О.С.Попова запрошує абітурієнтів 2019 року (спеціальності 151. Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології, 172. Телекомунікації та радіотехніка) взяти участь в олімпіаді з математики і фізики, української мови та літератури.
Учасникам олімпіади можуть нараховуватись додаткові бали до сертифікатів ЗНО за умови вступу до Одеської національної академії зв'язку імені О.С.Попова на названі спеціальності.
Перший тур (тестування) проводиться дистанційно з 1 березня по 31 березня.
Докладна інформація щодо участі в олімпіаді та проходження онлайн-тестування міститься за посиланням http://olimp.onat.edu.ua/.

Див. також тут.

середа, 27 лютого 2019 р.

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА МЕТОДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

20 березня 2019 р. в науково-методичній лабораторії математики кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Одеської академії неперервної освіти відбудеться науково-практичний семінар-тренінг «Предметно-методичний супровід учнівських олімпіад з математики: розв’язування та оцінювання олімпіадних задач з теорії чисел» (керівник семінару — в.о. професора кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, кандидат фізико-математичних наук, доцент, заслужений вчитель України Мітельман Ігор Михайлович).
Місце проведення семінару - пл. Михайлівська, 17, ІІІ поверх, ауд. 308.
Початок - о 10 год 30 хв.
Проведення семінару передбачає надання учасникам спеціального сертифікату.
================================================================================
Увага! Цей семінар перенесено з четверга 21 березня на середу 20 березня!

четвер, 21 лютого 2019 р.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАТЕМАТИКІВ

2 березня та 20 квітня 2019 р. в головному корпусі Одеського національного університету імені І.І.Мечникова (вул. Дворянська, 2) проходитиме День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів факультету математики, фізики та інформаційних технологій. Початок  об 11:00.

четвер, 14 лютого 2019 р.

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА МЕТОДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

Факультет математики, фізики та інформаційних технологій Одеського національного університету імені І. І. Мечникова запрошує учнів 11 класів середніх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших осіб із закінченою повною середньою освітою взяти участь в олімпіаді з математики.

Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний.

Заочний тур відбувається з 1 лютого по 17 березня. 
Для участі потрібно заповнити електронну форму.

Переможці заочного туру отримають запрошення для участі у другому (очному) турі олімпіади, що відбудеться 30 березня 2019 р. об 11:00 за адресою: м. Одеса, вул. Дворянська, 2.

Згідно з Положенням про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (наказ МОН України від 21.12.2016 №1587) та Правил прийому до ОНУ імені І.І.Мечникова, учасники другого (очного) туру олімпіади отримають до 20 додаткових балів до сертифікатів ЗНО з математики при вступі на спеціальність 111 «Математика» в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

За більш детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном
(063)6021104 або напишіть на електронну адресу факультету: imem@onu.edu.ua

пʼятниця, 25 січня 2019 р.

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА IV ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ


Конкурсний відбір відбудеться 27 січня 2019 р. (навчальний корпус комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», пл. Михайлівська, 17, ауд. 308; початок о 10:00)

ЗАВДАННЯ ТА РОЗВ'ЯЗАННЯ

РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ

понеділок, 21 січня 2019 р.

АПЕЛЯЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ

Апеляція проходитиме 24 січня 2019 р. в навчальному корпусі КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" з 14.30 до 15.30 (пл. Михайлівська, 17; ІІІ поверх, ауд. 308).

неділя, 20 січня 2019 р.

вівторок, 15 січня 2019 р.

ДО УВАГИ МЕТОДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

Інформація щодо місця проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018/2019 навчального року міститься тут.

Звертаємо увагу, що порядок проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики 2018/2019 навчального року визначається листом КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" від 28.12.2018 №979:

  • 20 січня 2019 р. (ІІІ етап олімпіади, 7-11 класи) -- головний корпус Одеського національного університету імені І.І.Мечникова (вул. Дворянська, 2);
  • 27 січня 2019 р. (учні 8-11 класів з числа переможців ІІІ етапу, спільним рішенням оргкомітету та журі запрошені для проведення відбору до складу команди області на IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики) -- навчальний корпус Одеської академії неперервної освіти (пл. Михайлівська, 17).